Stronga - Apie Mus

„STRONGA“ partnerystės dvasia

„Stronga“ visame pasaulyje atpažįstamas prekinis ženklas, kuriai būdingos valdymo ir transporto įrangos naujovės.

Mūsų aistra pažangai ir atsidavimas skatina mus judėti į priekį, vystyti savo gebėjimus pasitelkiant stiprų ryšį su itin vertinamais klientais ir tiekėjais.

Partnerystės dvasia parodo, kas iš tiesų yra svarbu „Stronga“ įmonei. Mes energingai siekiame bendradarbiauti su savo klientais bei prisiimame atsakomybę tiek už savo sėkmę, tiek už nesėkmes.

Mes tarnaujame savo klientams siūlydami jiems aukščiausios kokybės įrangą, padėdami dirbti produktyviau ir pelningiau.

Individualiai pritaikyti sprendimai

„Stronga“ dirba su savo klientais ir siekia pasiūlyti jiems lanksčiausius ir efektyviausius transporto ir priežiūros įrangos sprendimus, kurie pritaikyti pagal individualius kiekvieno poreikius.

Kadangi „Stronga“ įmonę valdo viena šeima, tai leidžia mums drąsiai rinktis ilgalaikes investicijas į šiuolaikinius gamybinius įrengimus bei gaminius, kuriais mes tikime, o nenutrūkstama plėtra užtikrina įrenginių patobulinimus, taigi jie neatsilieka nuo naujausių tendencijų bei išlaiko rinkos lyderių pozicijas.

Mūsų tikslas pasiūlyti klientams patikimą produkciją, kuri leistų jiems mėgautis ypatingu patikimumu ir geriausiomis eksploatacinėmis savybėmis.

Inovaciniai sprendimai krovimo ir transportavimo įrangoje

„Stronga“ – bendrovė turinti inovatyvios transporto ir krovimo įrangos gamintojos reputaciją ir visame pasaulyje pripažintą prekės ženklą. Mūsų aistra pažangai kviečia mus nepailstamai judėti į priekį, atrasti naujas galimybes kurti apčiuopiamą vertę savo klientams.

„Stronga“ bendradarbiauja su klientais, siekdama suteikti dar lankstesnę ir našesnę žemės ūkio transportavimo techniką ir priemones, bei krovinių tvarkymo sprendimus, ir pritaiko idėjas, kurias pasiūlo jau turintys ir eksploatuojantys “Stronga” įrangą klientai.