STRONGA biokuro konteineris su judančiomis grindimis

Birių medžiagų tipo konteinerinis biokuro pristatymo ir sandėliavimo sprendimas, su hidraulinėmis judančiomis grindimis, kurios transportuoja medžio drožles ar granules į konteinerio galą.

Biomasės katilų sistemos populiarėja  komerciniu mastu, bet ekonomiškas ir patikimas tiekimas ir biokuro laikymas kuro kokybei visada buvo svarbiausias dalykas.

“Stronga” gamina konteinerinį kuro pristatymo sprendimą, išpildytą kaip birių krovinių konteineris su hidraulinės pavaros judančiomis grindimis, kurios perneša medžio skiedras ar granules į konteinerio gale esančią iškrovimo angą.

Konteineris gali būti tiekiamas vienas arba grupėmis po kelis ar daugiau, tuo pačiu sprendžiant ne vien pristatymo, bet ir sandėliavimo uždavinį ir gali būti išplėsta iki biokatilui reikiamo dydžio ar reikiamo sandėliavimui konteinerių skaičiaus.

  Kodėl biomasės kuras populiarėja?

  • Biomasės kuras yra neiškastinis ir nedidinantis CO2 kiekio atmosferoje, todėl šiam neskaičiuojamas  klimato kaitos mokestis, skirtingai nuo iškastinio kuro.
  • Ilgalaikėje perspektyvoje biomasės ištekliai yra garantuoti, nes atsinaujina, skirtingai nuo iškastinio kuro.
  • Galimybė sutaupyti apie 15% išlaidų kurui kasmet.
  • Biomasės katilų įrengimui gali būti skiriama dotacija, skirtingai nuo iškastiniam kurui skirtų katilų.
  • Kiek mažiau likučių – pelenų ir šlako, kurį reikia šalinti, lyginant su iškastiniu kuru.

  Dirbdami su partneriais biomasės pramonėje “Stronga” yra pagrindiniai skiedrų konteinerių taip pat ir kėlimo ir sandėliavimo technikos tiekėjai komerciniuose projektuose.

  Miškai gali būti valdomi gaminant papildomą produktą – kurą. Lentpjūvės šalutinis produktas, įskaitant ir medienos likučius (nuopjovas), pjuvenas ir drožles, gali būti naudojamos energijai gauti. Kultūrų, pavyzdžiui trumpos rotacijos želdiniai gali būti specialiai auginami energijos gamybai gauti kaip biokuras, o perdirbta mediena yra didžiulis potencialus energijos šaltinis.

  Dėl medžio drožlių kuro populiarumo konteinerinės sistemos su hidrauliškai valdoma judančių grindų sistema kuro tiekimui į katilą populiarėja, – tai taip pat leidžia didesniais kiekiais pristatyti kurą ir sumažina veiklos sąnaudas.

  Konteinerinė sistema, naudojant kablio kėlimo įrangą suteikia efektyviausią pristatymo į vietą sprendimą komerciniuose projektuose. “Stronga” sukūrė 30 m3 savaiminio išsivalymo judančių grindų talpyklą-konteinerį su integruotu transporteriu, kuris pasirodė patikimas tiekimo šaltinis.

  Stovai konteineriams ir tiekimas tiesiai į katilą

  Stovų aukščiai yra gaminami taip, kad atitiktų užsakymo projekto reikalavimus, atsižvelgiant į kablio įrangą, iškrovimo aukštį ir tiekimo į katilo sistemą reikalavimus. Tokiu būdu galima biokurą pristatyti tiesiai į ten, iš kur jis tiekiamas į katilo tiekimo bunkerį.

  Paprasta įsigyti. Susisiekite tiesiogiai su STRONGA pardavimo komanda  – 8 682 40199, sales@stronga.lt

  Post a Comment

  You must be logged in to post a comment.