STRONGA pusapvalio kėbulo konteineriai žvyrui

Pusapvalis kėbulas sustiprina visa konteinerio konstrukciją. Dėl tokio kėbulo dizaino lengvai išpilti ir ypač lipnų krovinį.

Itin patvarūs pusės vamzdžio savivarčiai konteineriai, skirti gabenti sunkias medžiagas karjerų eksploatavimo, perdirbimo ir griovimo pramonės šakose. “Stronga” pusės vamzdžio kablio konteineriai siūlo maksimalų stiprumą ir ilgaamžiškumą.

Patikrintas pusės vamzdžio konteinerio eksploatacinės savybės – pusės vamzdžio kėbulo forma sukurta “Stronga” specialistų užtikrina puikias savaiminio išsivalymo savybes, leidžia išvengti medžiagos užstrigimų ir korpuso sugadinimo.

“Stronga” dizainas – “Stronga” pusės vamzdžio savivarčiai konteineriai pagaminti taip, kad funkcija kad sutvirtinti ir užtikrinti mechaninį atsparumą aukščiausių mechaninių įtempimų srityse įvertinant jų didelę talpą ir didelių apkrovų galimybes.

Minimali priežiūra – visų “Stronga” produktų projektavimo, gamybos ir surinkimo kokybė yra tokia, kad juos iš esmės nereikia aptarnauti.

Efektyvus išpylimas – hidraulinis galinis dangčio pakėlimas virš durų, sumažina darbo ciklo laiką ir atsiveria plačiai tuo leisdami lengvai ir greitai iškrauti didelių gabaritų krovinius arba didelius akmenis.

Hardox kėbulas– kėbulas pagamintas iš atsparaus abrazyviniam dilimui  Hardox 450 plieno sumažina svorį ir padidina atsparumą bei stiprumą. Lengvesnis taros svoris padidina atsiperkamumą, užtikrina ilgaamžiškumą kurį suteikia didelio atsparumo plienas.

Savivarčių konteinerių lankstumas – kėbulo forma nėra pilnai kaip pusės vamzdžio ir plokščias dugnas leidžia juos panaudoti kaip bendrosios paskirties, kaip pvz. pervežti ekskavatorius.

Didelė vertė – pirkdami tiesiogiai iš “Stronga”, efektyviai naudojate pinigus, – gaunate didelę vertę už savo pinigus.

“Stronga” patirtis – Ilgų metų patirtis padedant klientams teisingai pasirinkti tinkamiausią kablio pakėlimo įrangą ir konteinerius, leidžia pasiekti maksimalų efektyvumą, reiškia, mes galime patarti Jums kaip išsirinkti geriausią sprendimą Jūsų veiklai.

Techninė specifikacija:

- Talpa 12 kub.m.;

- Sienelės 4 mm;

- Dugnas 5 mm;

- Viršuje pakabinamos durys;

Galimi priedai:

– HARDOX metalo sienelės ir dugnas;
– Hidraulinės durys atsidarančios į viršų;
– Uždengiamas tentas.

Paprasta įsigyti. Susisiekite tiesiogiai su STRONGA pardavimo komanda  – 8 682 40199, sales@stronga.lt

Post a Comment

You must be logged in to post a comment.